Turbine Oil TX

...

Açıklama

Düşük kül teknolojisi ile uyumlu, pas ve korozyon önleyici en son katık teknolojisine sahip, yüksek performanslı türbin ve sirkülasyon sistem yağlarıdır. Mükemmel pas kontrolü ve korozyon önleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra sudan ayrılma kabiliyeti de en üst düzeydedir. Çevresel kirleticiler ile uyuşabilme ve filtre edilebilme kabiliyeti çok yüksektir. Yüksek oksidasyon direnci ve termal kararlılık gerektiren sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Önde gelen türbin üreticilerinin onayı ile performansı kanıtlanmıştır.


Kullanıldığı Yerler

Yüksek performans gerektiren her türlü denizcilik ve endüstri uygulamalarında, gaz türbinlerinde, buhar türbinlerinde, kombine çevrimli buhar ve gaz türbinlerinde, sirkülasyon sistemlerinde, R&O hidrolik sistemlerde, R&O dişli sistemlerinde, redüktörlü türbinlerde kullanılır.


Özellikleri ve Faydaları

  • Yüksek katık teknolojisi sayesinde çalışma şartlarını optimize ederek servis ömrünü uzatır.
  • Üstün nitelikli oksidasyon stabilitesi sayesinde zor şartlarda dahi servis süresini artırır.
  • Su ile yıkandıktan sonra bile mükemmel pas kontrolüne sahiptir.
  • Yüksek operasyon koşullarında dahi mükemmel sıcaklık stabilitesi sağlar.


Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

DIN 51515 Part I and Part II, BS 489 ,GE GEK 32568G-46506E, ISO 8068:2006 (E) L-TSA, L-TGA, ALSTOM HTGD 90 117, SIEMENS TLV 9013 04 (onaylı), SIEMENS TLV 9013 05 (onaylı), SIEMENS 55125Z3, ALSTOM HTGD 90 117 (onaylı)


Ürün Bilgi Formu

Ürün Kataloğunu Görüntülemek İçin
Tıklayınız.

Ürün Kataloğu MSDS
Hızlı Teklif Al

Uygun Ürün Hakkında Fiyat Bilgisi Almak İçin
Lütfen Teklif Formunu Doldurunuz.

Teklif Al